kontakt@blat.net.pl
Sprzedałam dom w dobrej cenie

Sprzedałam dom w dobrej cenie

Do mojego biura nieruchomości zgłaszają się różni ludzie. Niektórzy chcą coś sprzedać a inni kupić czy wynająć. Obsługuję wszystkie powyższe oferty i zawsze staram się działać w taki sposób, żeby każda ze stron była zadowolona z takiej transakcji.

Sprawna sprzedaż domu 

domy na sprzedaż toruńJakiś czas temu pojawił się u mnie klient. Miał świeżo co wykończony dom, który chciał sprzedać. Nie wnikałam w jego decyzję. Potwierdziłam, że oferuję domy na sprzedaż toruń i chętnie pomogę mu ze sprzedażą. Pojechaliśmy na miejsce, żebym dokładnie mogła obejrzeć tę nieruchomość i dokonać wyceny. Klient chciał określoną kwotę, ale zawsze sprawdzam ceny, żeby nie były one zawyżone czy zaniżone. Ofert na rynku jest całe mnóstwo a domy na sprzedaż toruń cieszą się sporym zainteresowaniem. Najważniejsze jest, żeby klient szybko sprzedał swoją nieruchomość i dostał jak najlepszą cenę. Przy okazji zrobiłam dokładne zdjęcia i umieściłam ofertę na swojej stronie internetowej. W tej samej chwili przypomniałam sobie, że jeden z moich klientów szuka właśnie domu i postanowiłam do niego zadzwonić. Zainteresowała go ta oferta i umówiliśmy się na spotkanie na terenie posesji na sprzedaż. Klient dokładnie oglądał cały budynek i zadawał mnóstwo pytań. Widziałam, że z każdą chwilą jego zainteresowanie wzrasta. Jak się od razu zdecyduje to będzie to moja najszybsza sprzedaż w karierze. Powiedziałam, że jest to świeża oferta, ale chętnych jest sporo i trzeba się szybko decydować. Klient wieczorem ma się do mnie odezwać w tej sprawie.

Zdecydował się na kupno tego domu a ja byłam w szoku. Właściciel był pod wrażeniem, że tak szybko znalazłam kupca i powiedział, że jestem świetną przedstawicielką. W ciągu kilku godzin zarobiłam ogromne pieniądze i to jest mój największy sukces.

Zamknij menu