kontakt@blat.net.pl
Wygodne kwatery w centrum Karpacza

Wygodne kwatery w centrum Karpacza

Karkonosze, to jedno z najpiękniejszych pasm górskich w naszej części Europy. Przynajmniej moim zdaniem. Dlatego właśnie bardzo chętnie każdego roku wybieram się w tamte rejony. Udało mi się znaleźć nawet zaufane miejsca noclegowe, na których jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Znajdują się one w Karpaczu, czyli mieście z którego dostęp do Karkonoszy jest bardzo dobry.

Dobra lokalizacja kwater w Karpaczu

kwatery w KarpaczuMuszę przyznać, że kwatery w Karpaczu, na które zwykle się decyduję są naprawdę wspaniałe. Znajdują się one w bardzo klimatycznym miejscu, z którego praktycznie każdy pokój ma doskonały widok, albo na wspaniałe zabytki miejskie, albo właśnie na cudowne Karkonosze. Kwatery są bardzo wygodne, wyposażone w pojedyncze, albo w podwójne łóżka, w zależności od upodobań. Dodatkowo każda z kwater jest wyposażona w prywatną, bardzo wygodną łazienkę. W łazience znajduje się ubikacja, kabina prysznicowa oraz suszarka, a wszystko utrzymane zgodnie z najwyższymi standardami, jeżeli chodzi o wykonanie oraz oczywiście o zachowanie czystości. Pokoje są bardzo przestronne i unosi się w nich bardzo przyjemny zapach. W zimie są odpowiednio ogrzewane, w lecie zaś istnieje możliwość schłodzenia, dzięki opcjonalnie włączanej klimatyzacji, zgodnie z upodobaniami gości. Kwatery są usytuowane w takim miejscu, że są doskonałą bazą wypadową, zarówno jeżeli chodzi o wyjścia w góry, jak i zwiedzanie tego pięknego miasta.

Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć tak wygodne kwatery, usytuowane praktycznie w samym centrum Karpacza. Dzięki temu mogę zwiedzać miasto oraz okoliczne pasmo górskie bez większych problemów, jednocześnie noce spędzając w bardzo wysokim standardzie. Atutem są również zdecydowanie konkurencyjne ceny noclegów, w porównaniu z innymi lokalizacjami.

Zamknij menu